Atelier CREATIVE Vítáme Vás na stránkách zlatnického ateliéru O nás Karla Hendrycha Specializujeme se na ruční výrobu šperků, včetně klenotnické techniky. Přívěšky Vítáme Vás na stránkách zlatnického ateliéru O nás Karla Hendrycha Specializujeme se na ruční výrobu šperků, včetně klenotnické techniky.
Atelier Creative Karel Hendrych
originální šperky pro každou příležitost
ŽÁDOST O RUKU

Nechte se inspirovat a vyberte ten pravý zásnubní prsten pro žádost o ruku z naší nabídky.

SVATBA

Nechte se inspirovat a vyberte si snubní prsteny pro Váš nejhezčí den z naší nabídky.

NAROZENINY, VÝROČÍ

Nechte se inspirovat a vyberte si dárek k narozeninám, výročí, nebo jakékoliv jiné příležitosti z naší nabídky.

INVESTICE

Vytvoříme Vám investiční šperk přesně podle přání a objemu investice a pomůžeme bezpečně uložit Vaše peníze

ATELIÉR PRAHA
Navštivte naše zlatnictví na adrese
Templová 654/6 Praha 1
Nabídka e-shopu
Vyberte šperk online v našem
internetovém obchodě
Akční nabídka
šperky z aktuální kolekce Creative
Přívěšek k narození

Krásný dárek na památku k narození miminka, na přívěsku jsou vyryta jména rodičů a novorozence, doplněna zirkony, nebo brilianty.

Investujte do šperků

Šperky Vám umožní výhodně investovat peníze do fyzické formy. Vyberte Váš nový šperk na našem eshopu, nebo navštivte zlatnický ateliér v Praze.

Vítejte na stránkách 
ateliéru Creative Karla Hendrycha 

Specializujeme se na ruční výrobu snubních prstenů a šperků z platiny, zlata, stříbra s použitím drahých kamenů ( diamanty – brilianty, smaragdy, safíry, rubíny, atd. ). Zakázková výroba briliantových šperků pro náročné klienty, včetně klenotnické techniky. Zhotovujeme repliky starožitných šperků, veškeré opravy a úpravy. Šperky u nás vyrobené jsou z materiálů té nejvyšší kvality, které jsou certifikovány a stejně tak použité drahé kameny splňují tyto kritéria, včetně certifikátu. Díky použití těchto materiálů a kvalitnímu zpracování získáte šperk, který Vás bude reprezentovat a bude se dědit z generace na generaci. Pokud hledáté opravdu kvalitní šperk jste na správné adrese…