Vítáme Vás na stránkách Zlatnického ateliéru Creative Karla Hendrycha se specializací na ruční výrobu snubních prstenů a šperků z platiny, zlata, stříbra s použitím drahých kamenů ( diamanty – brilianty, smaragdy, safíry, rubíny, atd. ). Zakázková výroba briliantových šperků pro náročné klienty, včetně klenotnické techniky a 3D návrhu individuálních šperků zdarma.

Zhotovujeme repliky starožitných šperků, veškeré opravy a úpravy. Šperky u nás vyrobené jsou z materiálů té nejvyšší kvality, které jsou certifikovány a stejně tak použité drahé kameny splňují tyto kritéria, včetně certifikátu. Díky použití těchto materiálů a kvalitnímu zpracování získáte šperk, který Vás bude reprezentovat a bude se dědit z generace na generaci.

V našem katalogu – e-shopu najdete pouze malý výběr nejběžnějších modelů. Šperky tvoříme po konzultaci na zakázku, takže každý šperk je jedinečný originál – nejsme přeprodejci ale návrháři a tvůrci. Domluvte si schůzku a přijdte se přesvědčit. Prvotní návrh lze realizovat i bez osobní schůzky – kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky.